Wyszukaj

Szukam...

Województwo

Miasto

Cena za godzinę
oddo

Zarabiaj z eStriptiz.pl

Portal eStriptiz pozwali Ci uzyskać dodatkowe a w większości przypadków GŁÓWNE źródło dochodu:

  • Występuj przed kamerą - zbieraj napiwki i..... tego jeszcze nie było w internecie, będziesz miał płacone za każdą minutę sesji w zależności od ilości osób które Cię będą oglądać
  • Udostępniaj swoje WIDEO i ZDJĘCIA z pokazów i nie tylko, za każdy wykupiony dostęp do Twoich albumów otrzymasz kredyty.
  • Dostaniesz możliwość promowania swojego ogłoszenia na portalu abyś mógł zarabiać jeszcze więcej.

Dla kogo:

  • studenci i studenki które chcą sobie dorobić do pensji
  • profesjonalni striptizerzy i striptizerki

Co otrzymujesz:

  • platformę na której możesz wypracować 10 krotność średniej krajowej.... a za niedługo jeszcze więcej.
  • pełną anonimowość - damy Ci to czego potrzebujesz aby bezpiecznie i anonimowo zarabiać, z nami możesz prowadzić podwójne życie.

Na czym zarabia eStriptiz.pl

eStriptiz.pl nie pobiera na chwilę obecną żadnej prowizji. Portal tworzony jest z myślą o wszystkich tych którzy szukają łatwego i przyjemnego sposobu zarabiania pieniędzy. Wszelkie prowizje zostaną wprowadzone dopiero w momencie gdy portal wyjdzie z fazy testów - OBIECUJEMY WSZYSTKIM ŻE BĘDZIEMY MIEĆ NAJNIŻSZE PROWIZJE !!!

UWAGA!!! Wszystkie osoby które zarejestrują się na portalu w fazie testowej po przejściu do fazy produkcyjnej otrzymają liczne BONUSY i UPUSTY dlatego warto rejestrować się już teraz i uzupełniać swoje profile.

 

 $$$

zarejestruj się teraz i zacznij zarabiać !

 


UWAGA! Portal znajduje się w fazie testowej, codziennie wprowadzamy nowe funkcjonalności do serwisu tak abyś już wkrótce rozpoczął wypłaty na swoje konto bankowe. To co nas wyróżnia to funkcjonalności nie występujące na podobnych portalach, a które zapewnią Tobie niespotykaną anonimowość oraz wyższy niż do tej pory ZYSK.

Reklamy

Miejsce na Twoją reklamę. Skontaktuj się z nami 728x90 box

Zamów

UWAGA! Ta strona do prawidłowego działania wymaga obsługi Java Script.

Uwaga!

Na tej stronie znajdują się materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie). Dostęp do powyższych ogłoszeń jest bezpłatny. Jeżeli nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych, które mogą być sprzeczne Twoimi zasadami moralnymi lub wyznawanym światopoglądem to natychmiast opuść tę stronę.

Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać materiały erotyczne z własnej woli.

Wchodzę Rezygnuję